Witajcie !!!

Mam przyjemność poinformować, że Bydgoska Szkoła Badmintona Tomasz Welchowski oraz Squash Point Bydgoszcz zaprasza na turniej rozpoczynający AMATORKSKĄ LIGĘ BADMINTONA – sponsorowana przez firmę BABOLAT – duża kasa na nagrody będzie,

Ligę rozpoczyczynamy 19 września:

1. godz. 10:00 Panie – losowanie 9:30

2. godz 12:30 Panowie- losowanie 12:00

Szczegóły dotyczące turnieju przesyłam w załączeniu, natomiast regulamin odnośnie ligi prześlę w najbliższym czasie. Po krótce wyglądać będzie to w taki sposób, że liga będzie składać się z 4-5 grup – w przypadku Pań 2-3 grupy, z możliwościa awansów oraz spadków do poszczególnych grup. Kto, do jakiej grupy trafi będzie decydować miejsce, które dany zawodnik zajmię w turnieju – turniej zostanie rozegrany systemem pucharowym. Koszty związane z ligą to wynajęcie kortu, chyba, że na turnieju poprzez akietkę zdecydujemy, że będzie wpisowe np. przeznaczone na różnego rodzaju nagrody. Zawodnicy indywidualnie będą umawić się na spotkanie ligowe. Na chwilę obecną zadeklarowało udział w lidzę – 22 panów i 13 pań, ale mam jeszcze kilka osób, które są chętne.

Bardzo proszę o potwierdzenie udziału w turnieju. Proszę o podanie imienia i naziwska oraz maila z numerem telefonu. Podczas turnieju rozdam dane kontaktowe poszczególnych zawodników, żeby mogli się kontaktować już bezpośrednio. Ligę zaczynamy od 1 października.

Jeżeli, macie osoby chętne, które chciałby w jakikolwiek sposób wspomóc ligę, to zapraszam do kontaktu. W razie pytań proszę o kontakt. Wszelkie plakaty i inne ogłoszenia pojawią się w najbliższych dniach w klubie, na mojej stronie badmintonbydgoszcz.com oraz na facebooku.

Pozdrawiam Tomasz Welchowski

p.s. Proszę przesyłacie swoim znajomym, bo może ktoś jeszcze będzie chciał się wstąpić w nasze szeregi.

Szczegółowa informacja

About the author